Aktualijos

Liaudies pasakos lėlių teatre

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje mokiniai susipažino su įvairiais lėlių tipais ir jų valdymo būdais, sužinojo, kaip senovėje lėlininkai gamindavo lėles ir rengdavo spektaklius, kodėl lėlė Vieversėlis gali būti didesnis už lėlę Karvytę ir įvairiausių kitų paslapčių. Čia net ir Ragana tampa nebebaisi, kai su ja pasisveikini ir pakalbi.

Išklausę lietuvių liaudies pasaką „Jaučio trobelė“, pasiskirstę vaidmenimis ir parepetavę, vaikai su lėlėmis-marionetėmis patys suvaidino spektaklį. Taip sužinojome, kad gerumu galima daug pasiekti ir susirasti draugų, o draugystė padeda nugalėti net pikčiausius vilkus.
Ankstesni įrašai


Mūsų centre kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena. Mokiniai pasakojo apie žinomas kalbas, apie tai, kokiomis kalbomis kalbama Europoje.

Dalyvaujant tarptautiniame Erasmus+ projekte ir kuriant Lietuvos ir šalių partnerių dailininkų aplanką, mokiniai, naudodami piešimo ant stiklo priemones, piešė ispanų tapytojo P.Pikaso tematika. Buvo įdomu vingiuoti ir brėžti vieno žymiausių XX a. tapytojo paveikslų kontūrus, pritaikyti naujas spalvas ir formas.