Aktualijos

Konstitucijos dienos minėjimas

Renginyje, skirtame Konstitucijos dienos minėjimui, mokiniai demonstravo savo parengtas skaidres, pasakojo apie konstitucijos reikšmę, jos kilmę ir raidą, apie Lietuvos Respublikos konstitucijos svarbą šalies gyvenimui. Smagios viktorinos metu geriausiai išmanantys gavo prizus.
Ankstesni įrašai


Centro bendruomenė: mokiniai ir mokytojai šiais metais aktyviai įsitraukė į Konstitucijos dienos paminėjimą: susipažino su Konstitucijoje deklaruojamomis nuostatomis, atliko kūrybinį darbą, susijusį su Lietuvos heraldika. 

Spalio 10 d. - oficiali Pasaulinė košės diena, kuri minima ir mūsų centre. Inicijuodami košės dieną siekiame, kad mokiniai sąmoningai rinktųsi naudingus ir maistingus produktus, žinotų, kas naudinga jų organizmui, norėtų sveikai maitintis.
 

Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje mokiniai susipažino su įvairiais lėlių tipais ir jų valdymo būdais, sužinojo, kaip senovėje lėlininkai gamindavo lėles ir rengdavo spektaklius, kodėl lėlė Vieversėlis gali būti didesnis už lėlę Karvytę ir įvairiausių kitų paslapčių. Čia net ir Ragana tampa nebebaisi, kai su ja pasisveikini ir pakalbi.

Mūsų centre kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena. Mokiniai pasakojo apie žinomas kalbas, apie tai, kokiomis kalbomis kalbama Europoje.