Centras - tai moderni, reaguojanti į visuomenės poreikius ugdymo įstaiga besigydantiems vaikams, kuri padeda kiekvienam besigydančiam vaikui pagal jo psichines ir fizines galias siekti ugdymosi pažangos, moko mokytis, kad pasveikęs sėkmingai galėtų integruotis į tolimesnę veiklą savojoje mokykloje.
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

1

 

Balandžio mėnesio renginiai

 

2

Pablo Pikaso įkvėpti

Dalyvaujant tarptautiniame Erasmus+ projekte ir kuriant Lietuvos ir šalių partnerių dailininkų aplanką, mokiniai, naudodami piešimo ant stiklo priemones, piešė ispanų tapytojo P.Pikaso tematika. Buvo įdomu vingiuoti ir brėžti vieno žymiausių XX a. tapytojo paveikslų kontūrus, pritaikyti naujas spalvas ir formas.

 

1 2 3

4 6 6

85 9

 

1

 

Kovo mėnesio renginiai

 

2

 

Raudonsnapio ir raudonkojo sutiktuvės

 

Lietuvoje kovo 25 d. minimos Gandrinės. Manoma, kad būtent šią dieną grįžta gandrai. Mažieji mokinukai pavasario atostogų metu buvo pakviesti į raudonsnapio, raudonkojo sutiktuvių renginį, kurio metu klausėsi ir mėgino atspėti jo kalenimo garsus, dalyvavo viktorinoje "Ką aš žinau apie gandrus", atliko kūrybinį darbelį -aplikaciją "Gandrai, laukiame jūsų sugrįžtant".

 

1 2 3

4 6 7

 

 

6

 

Kūrybinės dirbtuvės "Dovana Lietuvai" ir Nepriklausomybės atgavimo dienos minėjimas

 

1 2

3 3

5

 

1

 

Vasario mėnesio renginiai

 

2

 

Centre vyko škilmingi renginiai, skirti  Vasario 16-ajai – Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Mokiniai kartu su mokytojais parengė montažą, kuriame deklamavo žymių lietuvių poetų eilėraščius Lietuvos ir Vasario 16-osios datai paminėti, kalbėjo apie politinę situaciją Lietuvoje, kai buvo paskelbtas Nepriklausomybės aktas. Koncertavo Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazijos mokinių liaudies šokių kolektyvas.

3 1 2

4 587 99 6 10 12

 

 

Sausio mėnesio renginiai

 

Kolega kolegai: ,,Atradimo džiaugsmas" - Gamtamokslinės laboratorijos galimybių pradiniame ugdyme aptarimas

 

 

Gamtos mokslų mokytojai pradinių klasių mokytojams pristatė Gamtos mokslų laboratoriją. Kaip dirbti su ja, kaip pritaikyti ir naudoti ugdant pradinių klasių mokinių gamtamokslinę kompetenciją, kaip skatinti pažinti gamtą bei formuoti tyrinėjimo pomėgius ir gebėjimus – šiuos klausimus kartu nagrinėjo mokytojai. Mokiniai turi būti skatinami domėtis aplinka, ją tyrinėti, kelti klausimus ir ieškoti atsakymų, diskutuoti apie savo stebėjimus, atradimus, patirtį, įžvelgti gamtos reiškinių priežastis, dėsningumus, sužinoti mokslinių atradimų istorijas ir atskleisti jų svarbą šiuolaikiniame gyvenime. Besigydydami ligoninėse mokiniai taip pat turi galimybę patirti atradimo džiaugsmą.

1 5

4 9

Laisvės gynėjų dienos minėjimas

 

Melsvais popierinių  neužmirštuolių  žiedeliais pasipuošę  rinkosi mokiniai, mokytojai, medicinos darbuotojai sausio 13-ąją minėti Laisvės gynėjų dienos.  Už nepriklausomą Lietuvą  kovojusius ir žuvusius  didvyrius mokiniai prisiminė ir pagerbė eilėmis, daina. Renginio svečias, VU Komunikacijos fakulteto dekanas prof.dr. A. Vaišnys pasakojo  apie Lietuvos valstybinių simbolių reikšmę, padovanojo savo išleistas knygeles vaikams apie Konstituciją ir Lietuvos himną.

1 2

9

136

2

 

Žiemos atostogų metu mokiniai dalyvavo robotikos edukaciniame užsiėmime, kurio metu žaisdami mokėsi konstravimo, programavimo, tobulino darbo komandoje, kūrybiškumo, kritinio mąstymo įgūdžius.

 

1 2 5

5 5 7

9

 

 

Gruodžio mėnesio renginiai

 

 

Gruodžio 22 d. į šventinį renginį susirinko gausus būrys vaikų, jų tėvelių ir svečių. Vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojų padedami, paruošė šešėlių teatrą. Visi buvo sužavėti ištrauka iš Evangelijos pagal Luką „Kūdikėlio Jėzaus gimimas“. Muzikos vadovės Ievos parengti mokiniai giedojo Kalėdines giesmes, džiugino susirinkusiųjų širdis.
Sulaukėme svečių iš Totorių kutūros centro. Atvyko folklorinio ansamblio jaunimas ir jų koncertmeiteris. Jie atliko kelias šventines dainas iš savo repertuaro. Po koncerto, rėmėjų dėka, visi dalyviai pasivaišino.

 

1 2 3

 

1

 

Šventės, kaip ir viešnios, reikia laukti: pradinio ugdymo mokinių pasirengimas šventėms ,,Laukiam švenčių, laukiam Kūčių''.

 

1 2 3

1

 

Be knygos savo gyvenimo neįsivaizduojanti dailininkė ir tekstų kūrėja Sigutė Ach sukvietė visus į vaizduotės lavinimo ir skaitymo skatinimo edukacinį užsiėmimą.
Lieti dėmeles, jose įžvelgti pasakų herojus, sukurti jiems tekstus ir visą istoriją surišti į vieną knygą - toks buvo menininkės ir vaikų bendras darbo tikslas.
Pasak Sigutės Ach, "tik kuriantis ir skaitantis žmogus yra laimingas visuomenės vitaminas".

 

11

 

1 3

4

 

5 7

8 10

 

1

 

Lapkričio mėnesio renginiai

 

 

TARPTAUTINĖS TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS TOLERANCIJOS MOZAIKA

 

2 3

5 6

6 9

 

5

 

Spalio mėnesio renginiai

 

2

 

Per Vėlines prasiveria amžinybės vartai, pro kuriuos matome daugiau negu eilinę dieną. Tuomet žiūrime ir matome ne akimis, o širdimi, patiriame meilės ir pagarbos srautą.
Spalio 30 dieną įvyko renginys susitikimas „ Uždekim žvakę Vėlinių“.
Renginio viešnia - LR Seimo narė Vilija Aleknaitė Abramikienė.

 

1 2

3

 

2

 

EDUKACINĖ PROGRAMA VALDOVŲ RŪMUOSE "MANO VYTIS"

Rudens atostogų metu dalyvavome edukacinėje programoje Valdovų rūmuose "Mūsų Vytis". Mokiniai prisiminė mūsų valstybės simbolius, valstybės herbą - Vytį, pamatė kaip įvairiais šimtmečiais buvo vaizduojami Gedimino stulpai ir Vytis, kaip šiuos valtybės ženklus gerbė mūsų protėviai. Edukacinėje klasėje mokiniai patys pasigamino po istorinę Lietuvos valstybės vėliavėlę su Vyčiu.

1 2 3

1 5 5

1

 

PASAULINĖ "KOŠĖS DIENOS" AKCIJA


Spalio 9 d. kartu su daugelio Lietuvos mokyklų vaikais dalyvavome "Košės dienos " akcijoje. Edukacinės akcijos metu buvo organizuoti košės pusryčiai, aiškinama apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui.

 

1 3

4 5

 

2

 

Šių metų spalio 6 dieną Vilniaus vyko renginys, skirtas Tarptautinei gyvūnų dienai paminėti. Į mokyklą atvyko savanorės iš Gyvūnų globos namų „Lesė“. Darbuotojos papasakojo mokiniams apie Gyvūnų globos namus, jų veiklą, paragino vaikus kartu su tėveliais tapti savanoriais.

 

123

 

1

 

Svečiuose - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyriaus augintiniai

 

1 2 3

4 5 6

7 8 9

10 11

 

 

Kas iš vaikų nėra svajojęs apie šuniuką? Tačiau šalia gražių svajonių ir augintinio teikiamo džiaugsmo yra ir rūpestis bei atsakomybė. Kaip rūpintis savo šuniuku, kaip suprasti jo kūno kalbą, kaip saugiai elgtis sutikus nepažįstamą šunį - apie tai mūsų centro mokiniams papasakojo ir praktiškai pademonstravo situacijas Lietuvos kinologų draugijos mokymo centro darbuotojos kartu su labradoro retrivere Amber. Edukacinis užsiėmimas tęsėsi jau lauke. Kaip linksma visiems buvo pievutėje: labradorė Amber žaismingai vedė mankštą, o vaikai kartojo jos pratimus. Mokiniams buvo įteikti saugaus elgesio su šunimis mokymų pažymėjimai.

41 2

3 5

 

5

 

Rugsėjo mėnesio renginiai

 

2

 

Kartu su tūkstančiais žmonių visoje Europoje ir pasaulyje minime Europos kalbų dieną

 

3 2

46 5

778

 

5

 

BALTŲ VIENYBĖS DIENOS ŠVENTĖ

 

Kanklėmis atliekamos kompozicijos, video pasakojimai apie baltus ir Saulės mūšį, kūrybinės dirbtuvės "Baltų raštai" - tai Baltų vienybės dienos minėjimo akcentai

 

 

1 32

4 6

5

 

1

Rugsėjo 1 - oji - mokslo ir žinių, taikos ir laisvės diena

 

1

3

 

1 2

 

 

1

 

 

 

 

Duomenys atnaujinti: 2016-04-25