Sveika mokykla

  Sveika mokykla”

        Esame sveikatą stiprinanti mokykla.

        Šio projekto tikslas- stiprinti mokinių ir kitų centro bendruomenės narių fizinę, protinę ir dvasinę sveikatą bei bendradarbiaujant su gydymo įstaigų medicinos personalu, kurti integruotą, visapusišką sveikatą stiprinančią sistemą  bei sveikatai palankią aplinką.

        Bendromis visų pastangomis puoselėjama vaikų sveikata, formuojami gyvenimo įgūdžiai,  plėtojama veikla atsižvelgiant į vaiko raidos ypatumus.

 

Sveikatos kelias”

 

 Sveikatos stiprinimo programa 

SVEIKATĄ STIPRINANČIOS MOKYKLOS STATUSO PAŽYMĖJIMAS

SVEIKATOS STIPRINIMO PROGRAMA

 

MOKYTOJŲ APKLAUSOS REZULTATAI

 

Sveikatos valandėlė „Vaistažolės – gamtos dovana“

 

                                               

   Gamta – stebuklinga laboratorija, kurioje gydo kiekvienas augalėlis. Nuo senų laikų vaistiniai augalai naudojami žmogaus sveikatai. Vaistažolė yra didelė gamtos dovana žmogui, tik reikia ją pastebėti ir gebėti tinkamai panaudoti. Vaistažolių nauda žmogaus organizmui – neginčijama ir seniai įrodyta. Apie tai buvo kalbama vykusioje edukacinėje valandėlėje „Vaistažolės – gamtos dovana“, kurią organizavo mokytojos Giedrė Kučauskaitė ir Svetlana Beinarovičienė. Valandėlės metu vaikai skanavo vaistažolių arbatą, ją gardino medumi, uogene, apžiūrėjo džiovintas vaistažoles. Vaikai ne tik įgijo žinių apie vaistažoles, bet ir sužinojo, kad geriant arbatą labai svarbu tyla, ramybė, draugiškas bendravimas, pagarba. Būkime sveiki!

 

 

Atnaujinta: 2022-06-17