Pamoka „Gamta kviečia saugoti: Birutės Galdikas pėdomis“
(pasaulinio garso gamtosaugininkei prof. Birutei Galdikas atminti)
Atsiliepdamos į Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kvietimą, geografijos ir biologijos mokytojos organizavo ligoninėse besigydantiems mokiniams pamoką, skirtą pagerbti prof. Birutės Marijos Galdikas atminimą. Šia iniciatyva siekiama supažindinti jaunąją kartą su lietuvių kilmės antropologe, viena žymiausių pasaulyje orangutanų tyrinėtoja bei viena svarbiausių šiuolaikinės primatologijos ir gamtos apsaugos specialisčių.
Žiūrėjome vaizdo pasakojimą, diskutavome su mokiniais apie tai, kokių vertybių moko prof. B. Galdikas pavyzdys ir kaip kiekvienas žmogus galėtų prisidėti prie jos puoselėtų idėjų įgyvendinimo pasaulyje ir Lietuvoje.
Juk net ir maži kasdieniai žmogaus sprendimai gali prisidėti prie gamtos išsaugojimo: atsakingas vartojimas, rūšiavimas, miškų saugojimas, gyvūnų gerovės puoselėjimas bei domėjimasis pasaulio ekologinėmis problemomis.

.

. 