Minint Pasaulinę dieną be tabako, centre buvo organizuotas prevencinis renginys vyresniųjų klasių mokiniams, siekiant ugdyti sąmoningumą ir skatinti sveiką gyvenseną. Mokiniai aktyviai įsitraukė į diskusiją, kurios metu susipažino su tabako gaminių bei elektroninių cigarečių keliamais pavojais žmogaus organizmui. Savo žinias moksleiviai pasitikrino edukacinėje viktorinoje – joje komandos atsakinėjo į klausimus apie ilgalaikį rūkymo poveikį fizinei bei psichinei žmogaus sveikatai.
Renginį užbaigė kūrybinės dirbtuvės „Antireklaminio plakato kūrimas“. Dirbdami grupėse, mokiniai pademonstravo kritinį mąstymą ir kūrybiškumą: vizualiai išreiškė savo poziciją prieš rūkymą bei sukūrė prevencinio pobūdžio plakatus.






